Bu İş Kimler İçin Uygun

Sabit geliri yeterli gelmeyip ek kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm girişimci adaylarına; İçerisinde yüzlerce çeşit ürünün bulunan katalogtan gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu katalogda sizin çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size gönderilirken katalog üzerindeki fiyatların %25- %35 arasında indirimli bir değerle gönderiliyor. Böylelikle sizler ürünlerin satışı esnasında  %25- %35 arası saıcak satış kazancı sağlamış oluyorsunuz.

Bu İşi Kimler Yapabilir

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler… Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen herkes sistemimize üye olabilir. Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da gayret ederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

Bu Ürünleri Kimlere Satabilirim

Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşteriniz olabilir. Ev hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes… Sabit bir işte çalışıp ek gelir sağlamak adına sistemimize üyeyseniz; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız… Kısacası; Özellikle tekstil ürünleri her insanın en temel ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en önemlisi de cebinizi ek para girecek.

Hemen Ücretsiz Üye Olup Bu Fırsata Sahip Olabilirsiniz